SOME WORDS ABOUT
logo

Polskie serce w Węgierskich rękach.

Założycielką marki jest Polka – Marta Knoch (Wójcik) była łyżwiarka szybka, czołowa reprezentantka Polski w tej dyscyplinie. W roku 2019 ostatecznie zakończyła karierę sportową reprezentując w ostatnim swoim sezonie barwy kraju Węgierskiego. Teraz zajmuje się tym, czym zawsze się interesowała – modą.

Marta sama projektuje wszystkie torebki Moli aby później zostały ręcznie uszyte w szwalni rodzinnej. Cały proces tworzenia jest zgodny z etycznymi zasadami pracy a materiały wykorzystywane do szycia są w 100% wegańskie.

SOME WORDS ABOUT OUR

Core

Weganizm to wolna od okrucieństwa filozofia, która obejmuje sposób interakcji z planetą i obejmuje więcej niż tylko to, co jest podawane na obiad. Weganie stosują tę samą świadomą praktykę w swojej diecie do swojego stylu życia, eliminując stosowanie produktów pochodzenia zwierzęcego. „Etyczna moda” nie jest estetyką. To jest metodologia.

Wierzymy, że ludzie, którzy wytwarzają naszą odzież i hodują, rozwijają lub przetwarzają nasze materiały, zasługują na szacunek i godność dzięki bezpiecznym warunkom. Uważamy, że nie powinniśmy ingerować w ekosystem, aby tworzyć modę. Dlatego nasze torebki tworzymy z nowoczesnej, wegańskiej skóry, która jest odpadkiem zbiorów ananasa.

“Be the change you wish to see in the world.”
Gandhi